Tompres 

Název projektu: Modernizace technologického vybavení společnosti TOMPRES CZ

 
Cílem projektu je podpoření výrobní kapacity, růst výkonů, zvýšení konkurenceschopnosti
a vytvoření nových pracovních míst v oblasti se soustředěnou podporou státu - region s vysokou mírou nezaměstnanosti.
 
Nárůst úspory, které bude nová technologie generovat, umožní rozvoj společnosti a zaručuje udržitelnost projektu. Nová technologie, která byla pořízena z části z dotace, je výkonnější a má levnější provoz, což se promítne do cen výrobků.Nově pořizované technologie jsou energeticky velmi úsporné a díky vzájemné propracované synergii návazných činností odpadnou postupy, které byly dříve prováděny.Plánujeme zvýšení obratu, snížení nákladů na jednotku produkce, snížení materiálové náročnosti, zvýšení konkurenceschopnosti a nábor nových pracovních sil.To vše, díky pořízení dvou vysokozdvižných plošin.
 
Pro danou operaci byla poskytována finanční podpora z fondů Evropské unie: MINISTERSTAV PRŮMYSLU A OBCHODU, OPERAČNÍHO PROGRAMU PODNIKÁNÍ A INOVACE PRO KONKURENCESCHOPNOST 2014 - 2020,
 
Výzva III – programu podpory TECHNOLOGIE


 


 
Společnost TOMPRES CZ s.r.o. zahájila od 1. 3. 2017 realizaci projektu s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005219 a názvem Realizace vzdělávání zaměstnanců společnosti Tompres CZ, s.r.o. Cílem projektu je zvýšit profesní znalosti zaměstnanců firmy v odborných, počítačových a měkkých manažerských dovednostech a ekonomických znalostech. Díky tomu dojde k posílení pozice firmy na trhu, zaměstnanci si upevní svou pozici ve firmě a bude podpořena jejich profesní hodnota pro zaměstnavatele.
V projektu bude proškoleno celkem 23 zaměstnanců, kteří si prohloubí odborné znalosti a následně využijí získané poznatky ve své denní praxi.
Projekt je financován Evropskou Unií v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 

Výhody našich služeb.

  1. Zázemí dlouho fungující firmy
  2. Servis zajištěn po celé ČR a SK
  3. Přijatelné ceny

Zavolejte nám.

+420 733 530 816

V PŘÍPADĚ jakýchkoliv DOTAZŮ či nejasností NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Zaslat poptávku.

NEZÁVAZNĚ A RYCHLE

Podat poptávku

Na internetu.

Provozuje Tompres s.r.o. 2009 - 2012
Developed by PiXOLO